تبلیغات

حالت ریسپانسیو

توصیه ما به شما اینه که حتما سایتتون ریسپانسیو باشه.امروزه دیگه کمتر از صفحه نمایش های بزرگ استفاده میشه و بیشتر از موبایل ها و تبلت ها برای دیدن وب سایت استفاده می کنند!پس بهتره که توی اونا کاملا استاندارد نمایش داده بشه.

کدام شرکت طراحی؟

این سوال خیلی مهمیه!ما میگیم که شرکتی که بتونه توی همه چیز به مشتریاش مشاوره بده و تا آخر کار با اونا باشه!

چرا وب سایت؟

اگه مقاله 100 خطی نمیبینید واسه این سوال دلیل داره!بله اصلا چرا وب سایت؟هزینه راه اندازی پایین / آپدیت آسان / فراگیر در سطح ملی و جهانی / بدون عوارض و مالیات! و ...

چرا طراحی وب سایت مهرآلفا؟

مهرآلفا وب این افتخار رو داره که از انتخاب نام سایت تا زمان فعالیت سایت مشتریانش همیشه با اونها باشه و بهشون خدمات طراحی وب سایت و مشاوره بده.این خیلی مهمه که یه شرکت همیشه با مشتری خودش باشه.
مشاوره100%
پشتیبانی100%
نوع طراحی ( بودجه مشتری تعیین کننده کار قطعا خواهد بود!)95%

هدف

لطفا قبل از شروع کار حتما هدف خودتون رو مشخص کنید.باور کنید ساختمونی که مشخصه آخرش قراره چی از آب دربیاد زیباتر و هزینه تمام شده کمتری داره!

هزینه تمام شده

قطعا خودتون اگر بدونید چه چیزهایی رو توی سایتتون نیاز دارید شرکت مورد نظر بیشتر میتونه کمک کنه و قطعا هزینه تمام شده هم کمتر خواهد بود.چون میدونین چی میخواین!!

شناخت نیازها

ما توصیه می کنیم قبل ازاینکه بخواهید با شرکتی وارد قرارداد بشید حتما نیازهای واقعی خودتون رو روی برگه پیاده کنید!

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

برای مجموعه ما گفتن همین نکته کفایت می کند که :تیم ما حرفه ای و سخت کوش در عرصه وب قدم گذاشته و به جز مبحث طراحی توانسته راهکار های مناسبی هم برای کسب و کارهای نو پا ارائه دهد.ما خودمان را ملزم میدانیم که در هر حال با کارفرما از اول تا انتها باشیم و مشاوره دهیم.