مشاوره رایگان طراحی وب سایت و سئو

برای مشاوره رایگان طراحی وب و سئو , همچنین سفارش در قسمت تماس با ما در سایت از هر راهی که مایل هستید با ما  ارتباط برقرار نمایید.

 

آخرین مقالات

اینستاگرام ما

کانال تلگرام ما

فروشگاه لایسنس آنتی ویروس مهرآلفاوب

logo-samandehi

تبلیغات

چطوری یه سایت عالی داشته باشیم؟

چگونه طراحی سایت عالی بسازیم

آن ها همواره معتقد بودند که طراحی سایتی را می خواهند که مخاطبان و مشتریهای شان تنها به کلیک نمودن در آن نپردازند، بلکه از هر ابزاری که کمک می گیرند نظیر گوشی همراه، تبلت، دسک تاپ و غیره، بتوانند سایت را بازدید کرده

و کالاها را ببینند و تصمیم به خرید از طراحی سایت بگیرند. از این رو آن ها سعی نمودند تا سرج کردن ساده ای را در طراحی سایت ریسپانسیو خود قرار دهند.

طراحی سایت این نوشیدنی نه تنها داستان این برند را به خوبی بیان می نماید، بلکه سبب شده است تا از نظر دیداری طراحی وب سایت متمایزی با رقیبان خود داشته باشد. استفاده از طرح کاتالوگ های قدیمی، استفاده از فونت تیتر و متن روزنامه ها و سبک همبرگری منو در این طراحی سایت سبب شده است تا طراحی ویژه و مشهوری داشته باشند.

Create a great site design

آن ها هم چنین در این باره اظهار دارا بودند که: "​فروشگاه ساز ما واقعا متمایز و ویژه است و ما در این سایت، اطلاعات را به گونه ای قرار داده ایم که قادر است به درک مخاطبان و مشتریهای مان کمک نماید و البته حضور برند مان را نیز چشمگیر تر می سازد. شاید نمای این طراحی سایت به نظر قدیمی بیاید، اما کاربردهای بروزی دارد. این سایت با طراحی که دارد، تجربه شگفت انگیزی را برای اشخاصی که این طراحی سایت را بازدید می نمایند، به وجود می آورد.

طراحی این طراحی سایت حدود 3 هفته طول کشید و سفارشی ایجاد کردن الگوهای وردپرس (سیستم مدیریت مطلب) این سایت نیاز به 6 هفته زمان داشت. برنامه ریزی این طراحی سایت به سادگی انجام شد، ولی شما هیچ وقت قادر نیستید حدس بزنید که چقدر این برنامه نویسی برای مخاطبان سایت بهینه سازی شده است."

از جایی که هم در بسته بندی کالاها و هم در خود طراحی سایت از طراحی های مشابه و قابل درکی استفاده شده است، مخاطبان به سرعت می توانند با این طراحی ها ارتباط برقرار نمایند و آن برند را به یاد بیاورند. طراحی سایت خوب، طراحی است که علاوه بر ظاهری زیبا، دارای عملکردهایی باشد تا نیاز های مشتریهای خود را نیز تامین نماید.

LOWE نیز در این زمینه افزود: "برای برندهایی نظیر ما، جلب توجه کاربران به کالاها سایت خیلی ضرورت دارد. نه تنها این امر سبب می شود تا برند مان بر سر زبان ها بچرخد، بلکه میزان مشتریهای کالاها ما نیز افزایش می یابد."

به خاطر بسپرید که اگر می خواهید طراحی سایت ویژه و عالی ای داشته باشید، بایست طراحی آن تماشایی باشد، به گونه ای که مخاطبان سایت تمایل به بازدید سایت شما را داشته باشند.

webdesign dpc86654229 1200x608
مبانی طراحی سایت
ظاهر طراحی سایت، همه چیز آن است.

نبایست تنها به ایجاد طراحی سایت فکر نمایید، چیزی که بیش از همه اهمیت دارد، نمای دیداری آن است. نمای طراحی سایت بایست به درک مخاطبان از نوع کالاها، ارزشمند بودن آن ها و قیمت آن ها کمک نماید.

هر جایی که مشتریهای مورد نظر کسب و کار تان حضور دارند، در آن جا حاضر باشید.

بایست طراحی سایت خود را برای موبایل ها نیز بهینه سازی نمایید. امروزه هرکسی گوشی همراه و یا تبلتی را در اختیار دارد، از این رو بایست برای شما خیلی اهمیت داشته باشد که مشتریهای تان از هر ابزاری که کمک می گیرند، بتوانند به آسانی به مطالب سایت شما دست یابند. شما بایست به رسانه های اجتماعی در طراحی سایت خود نیز توجه نمایید، به این خاطر که امروزه همه اشخاص در این طراحی سایت های شبکه اجتماعی حضور دارند.

در طراحی سایت خود پیش روید
طراحی سایت یک مکانی برای رشد یافتن است، جایی است که می توان موردهای و قسمت هایی را به آن افزود. شما هرگز نمی دانید که طراحی سایت شما چه وقتی نیاز به طراحی مجدد داشته باشد. شاید این زمان 6 ماه دیگر، 6 سال دیگر و یا غیره باشد.


نبایست در طراحی سایت خود به نقطه پایانی فکر نمایید
شما بایست به طور مدام طراحی سایت خود را تحت آزمایش هایی بگذارید و بر پایه بازخوردهای مخاطبان و مشتریهای طراحی سایت، به بهبود قسمتیدن طراحی خود بپردازید. بایست به نیاز ها و خواسته های مشتریهای خود دقت داشته باشید تا قادر باشید مناسب ترین طراحی سایت را به وجود آورید. این آزمایش ها نبایست هرگز پایان پذیرد، به این خاطر که خواسته و نیازهای مشتریهای طراحی سایت و تکنولوژی در زمینه طراحی، مدام در حال تغییر هستند.

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

برای مجموعه ما گفتن همین نکته کفایت می کند که :تیم ما حرفه ای و سخت کوش در عرصه وب قدم گذاشته و به جز مبحث طراحی توانسته راهکار های مناسبی هم برای کسب و کارهای نو پا ارائه دهد.ما خودمان را ملزم میدانیم که در هر حال با کارفرما از اول تا انتها باشیم و مشاوره دهیم.